Size Özel Teklifler

Otelimizde konaklamak isteyen misafirlerimize özel tekliflerimiz yıl boyu devam ediyor. İster sevgilinizle isterseniz arkadaşlarınızla gelin, bu özel imkanları kaçırmayın…

Balayı Paketi

Hayatınızın en özel tatili için sizleri, huzur ve konforun bir arada olduğu doğa ile iç içe otelimizde misafir etmek isteriz. Kendinizi özel hissetmeniz gereken bu anlarda ekip olarak ne beklediğinizin farkındayız.

nizam butik otel kampanya

Romance Paket

Büyükada da yapacağınız ve özel olmasını istediğiniz bir gecelik konaklamalar için tercih edebileceğiniz bu paket konaklama ile unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu konaklamayı ayrıcalıklı kılacak program detayı ve içeriğini inceleyebilir ve bu pakete kendinizden de bir şeyler katabilirsiniz.

nizam butik otel fırsat

Özel Doğum Günü Sürprizi

Partnerinizin veya bu özel gününde yanında olmak isteyeceğiniz diğer yakınlarınıza içinde ufak sürprizler olan özel anlar yaşatabilir, yeni yaşına mutlu bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz. Doğum günü sürprizleri için hazırlanmış birçok alternatif ile taleplerinizi karşılayabilir, karşınızdakini şaşırtabiliriz.

büyükada nizam butik otel fırsatları

Özel Davet

Yapmayı düşündüğünüz ve akılda kalıcı özel davet ve organizasyonlar için bizimle doğrudan iletişime geçebilir, dilediğiniz organizasyon hizmetini alabilirsiniz.
Otelimiz sizleri ağırlamaktan büyük bir keyif duyacak…

nizam butik otel fırsatları